Tütün Çantası Çeşitleri

Adet Sivilceleri Nasıl Geçer?

13 Mayıs 2018

Genç bayanların en büyük sorunlarından bir tanesi de adet döneminde ciltte oluşan sivilcelerdir. Bu sivilceler genç kızlarda hem stres hem de üzüntü yaratmaktadır. Adet sivilceleri nasıl geçer? Bu dönemde yüzünüzdeki sivilceler için bitkisel maskeler uygulayabilirsiniz. Adet dönemlerinde bu çeşit maskelerin sivilceler üzerinde etkili olduğu bilinmektedir.

Adet Sivilceleri İçin Maske

  • Aspirin 1 tane
  • Kuru maya 1 çay kaşığı
  • Oksijenli su 1 çay kaşığı

Hazırlanması: Aspirini ezerek toz haline getiriniz. Toz haline gelen aspirinin içine maya ve oksijenli suyu katınız ve iyice karıştırınız. Karışımı sivilcelerinizin üzerine yavaşça sürünüz. Karışımı cilt üzerinde 20 dakika kadar bekletin ve daha sonra cildinizi ılık su ile yıkayınız. Bu maskeyi regl döneminden önce ve sonra haftada 2 kez uygulayınız. Bu maske sayesinde hem yüzünüzdeki sivilceler yok olacak hem de cildiniz temizlenecektir. Adet sivilceleri nasıl geçer? Yukarıdaki maskeyi düzenli bir şekilde uygulamanız yeterli olacaktır.

Yukarıda maskeye ek olarak hayatınızda da yapacağınız ufak değişiklikler sizi sivilcelerden uzak tutabilir. Hayatınızda stres, beslenme ve düzenli cilt bakımına dikkat ettiğiniz zaman sivilceler ile çok uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.

Amaç: Sivilceler herhangi bir hastalık sonucu oluşmadığı sürece her zaman için düzenli bir cilt bakım uygulanması ile ortadan kaldırılabilir.

Anahtar Kelimeler: sivilceler, sivilceler nasıl geçer, sivilce maskeleri, sivilce neden olur

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: