Tütün Çantası Çeşitleri

Hardal Renkli Deri Tütün Kesesi

Açık renk aksesuarlardan hoşlananlar ve kendilerini bu tonlar ile daha iyi hisseden tütün içicileri için özel tasarlanmış bir ürün olan tütün kesesi sayesinde tütünleriniz dökülmeden taşıyabileceksiniz. Kolay kullanımı ve aynı zamanda farklı tasarımı sayesinde etrafınızda daha fazla far edilme imkânı bulurken ne zaman isterseniz de kullanma imkânına sahip olacaksınız.

Hardal Renkli Tütün Kesesinin Özellikleri Nelerdir?

Hardal rengini sevenlerin ve bu rengi, tütün çantalarında da görmek isteyenlerin oldukça severek kullandığı bu ürün hafif olmasının yanında oldukça da ergonomik bir yapıda tasarlanması sayesinde çok kullanıcının tercih etmesini sağlamıştır.

Kesenin ürün özelliklerini inceldiğiniz zaman, 8 cm kapalı ve 17 cm açık bir halde yer kaplayan bir ürün olma özelliği taşır. Ayrıca tütün çantasının 50 gr gibi hafif bir yapıda hazırlanması taşıma kolaylığı sağlar. Kullanılan malzemenin deri olması ürünün uzun ömürlü olmasını ve ister çantanızda isterseniz elinizde rahatlıkla taşıyabilmeniz içindir.

Tütün çantası almayı düşündüğünüz zaman bu ürünün ne gibi özellikleri olduğunu iyi incelemelisiniz. Sigara çarşafı haznesi ve fermuarlı özel filtre koyma yeri sayesinde tütün malzemelerinin birbiri içine karışması engellenmiştir. Özel tütün yerinde ise, tütünün neminin kalması içini, kauçuk ve fermuarlı bir bölme yapılmıştır.

Kimlere Hediye Edilebilir?

Aslında tütün ürünleri kullanan ve sarma sigaraları tüketen herkesin rahat bir şekilde kullanabileceği bu ürüne, eşinize ya da arkadaşlarınıza alabileceğiniz gibi, sevgilinize da farklı ve estetik bir hediye verme imkanı yakalayabilirsiniz.

Eğer kendiniz de böyle bir ürüne ihtiyaç duyuyor iseniz etrafınızdaki hediye eşya dükkânlarından, internet satışı yapılan yerlerde ya da tütün malzemeleri satılan yerlerde kolaylıkla bulma imkanını bulunur.

Tütün Çantaları Nasıl Yapılır?

Üründe kullanılması istenen malzemeye karar verildikten sonra, hangi ölçüler içinde tütün çantası istiyor iseniz, o ebatlara göre kalıp hazırlanır. Ürün için seçilen malzeme kalıp üzerinden kesildikten sonra, istenilen cep yerleri ayarlanır ve kalp üzerinden kesim işlemi yapılır. Cep bölmelerine özen gösterilerek kesenin dikilmesi ve gereken yerlerin yapıştırılması işlemlerinden sonra ürün hazır olur.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: