Tütün Çantası Çeşitleri

Klasik Hediyelik Eşya Almaktan Sıkıldınız mı?

Özel günlerde sevdiklerinize verdiğiniz değer göstermek istersiniz. Ancak hediyelik eşya konusu çoğu zaman can sıkan bir detaya dönüşür. Çünkü alacak şey bulmakta zorlanırsınız ve bu da vakit kaybına neden olur. Online platformlara hediyelik eşya satın al yazdığınızda da hep aynı şeyler karşınıza çıkar. Bu nedenle sizler için bu yazıyı hazırladık. İşte size, farklı hediye önerileri.

Geçmişi Yaşatmak İsteyenlere

Retro kavramı dilimize girdiğinden beri özellikle hediyelik sektöründe bir kıpırdanma olduğu aşikar. Çünkü geçmişte revaçta olan ürünler, deyim yerindeyse allanıp pullanıp yeniden moda haline getiriliyor ve bu da eski şeylere kıymet verenlerin beğenisini kazanıyor.

  • Gaz lambası, retro ürünlere verilebilecek en iyi örneklerden birisi eski zamanlarda karanlıkta kurtardığı için kullanılan bu ürünler, şimdinin dekoratif materyalleri arasında girmiş durumda.
  • Bir diğer retro ürün de buhurdanlık. Salon ve oturma odalarındaki konsolları süslemeye devam ediyor.
  • Yılların eskitemediği hediyelik eşya türevlerinden olan kar küresi de yeniden ayyuka çıkmış durumda. Işıklı ve müzikli kar küreleri gençler arasında da büyük ilgi görüyor.
  • Kanyak mataraları ise bu akıma en son dahil olanlardan. İçinde shot bardakları, askı ve kılıf da bulunan içki matarası setleri, retro teriminin vücut bulmuş hali niteliğinde.

Önceden sevgiliye hediyelik eşya satın alırken bu kadar zorlanmıyordunuz. Şimdi ise geçmiş ve gelecek birbirine girdiği için binlerce alternatif arasında boğuluyorsunuz. Ancak ne istediğinizi ve karşı tarafın ne sevdiğini net olarak biliyorsanız, işini çok daha kolay.

Romantizm Hedefleyenlere

Romantik ambiyans, iki kişi arasında bir elektrik olduğunda kendiliğinden oluşur ancak farklı etmenler olaya girdiğinde katalizör etkisi yapar. Mum çeşitleri bu etmenlerin başında gelir. İşini şansa bırakmak istemeyenler, kokulu mumlar yardımıyla güzel bir ortam yaratabilirler.

Mumlar kadar şirin olmasa da aynı etkiyi yaratabilecek diğer bir alternatif olan tütsü kokuları da hediyelik olarak düşünülebilir. Tabi işe sadece romantizm açısından bakmak doğru olmaz. Yoğun geçen bir günün ardından evde sessiz bir ortam oluşturup tütsü yakarak, bütün yorgunluğunuzu atmanız da mümkündür.

  • Hediyelik eşya erkek için alınıyorsa romantik olamaz gibi anlayış var, ancak bu kesinlikle yanlış.
  • Erkeğin romantizm anlayışı biraz daha farklı olduğu için, ona kendini güçlü hissettirecek alternatiflere yönelmeniz daha iyi sonuçlar almanıza vesile olacaktır. Zippo çakmak modellerini değerlendirebilirsiniz.
  • Ucuz hediyelik arayışındaysanız hayat kurtarıcı olarak kupa bardaklara yönelebilirsiniz. Farklı renklerde ve desenlerde satılan kupa bardak çeşitleri uygun ve şık bir hediye olabilir.

 

Anneler Günü Hediyesi : Her yıl Mayıs ayı geldiğinde, küçük mutfak aletleri satışında bir artış oluyor. Ancak anne demek sadece mutfak işleri yapan bir kadın demek değil. Onun da zevkleri, kendine göre bir dünyası ve hayalleri var. O yüzden belki onu çocukluğuna döndürecek el yapımı küçük bir ahşap hediyelik ile mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Akşamcıları Mutlu Etmek İsteyenlere

Hediye alacağınız kişi, alkol ve sigaraya biraz düşkünse onu mutlu etmek de oldukça basit. Örneğin pipo içen birine, lületaşı ya da briardan yapılan şık bir pipo alarak anında yüz ifadesini pozitife çevirebilirsiniz. Ya da pipo aksesuarları arasında sayılan temizleme çubuğu ya da pipo sehpası alarak koleksiyonuna katkıda bulunabilirsiniz.

Puro içenler için de aynı mantığı güdebilirsiniz. Şık bir puro çakmağı tercihinde bulunursanız, ondan mutlusu olmayacaktır.

  • Sarma tütün içen birini mutlu etme niyetindeyseniz, sigara sarma makinesi alarak zamanını ona armağan edip çift etki yaratabilirsiniz.
  • İşlemeli bir sigara tabakası, hem etkileyici bir hediye olur hem de kullanımı çok pratiktir.
  • İş kolaylaştıran bir aksesuar olan tütün kesesi de yine tiryakilere sunulabilecek hediyeler arasındadır.

Sigara aksesuarları haricinde diğer tütün içme araçlarına da yönelim gösterebilirsiniz. Biri size bong satın al dememiştir ve muhtemelen demez de. Ama bu aletleri tütün içmek için kullanan binlerce kişi var. Bu şekilde bir zevk olduğunu bildiğiniz birisine camdan yapılan şık bir bong alırsanız, kıymetinizin bilineceğinden şüpheniz olmaz. Yanına da zarf bir tütün kesesi iliştirirseniz, güzel bir sunum da yapmış olursunuz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: