Tütün Çantası Çeşitleri

Toprak Kahvesi Renginde Deri Tütün Kesesi

Süet bir malzeme ile üretilen ve tütün malzemeleriniz için en kullanışlı ürünlerden bir tanesi olan tütün kesesi kullanılan kaliteli malzemeleri ve estetik tasarımları ile etrafınızda hemen fark edilmenizi sağlayacak.

Renginden kaynaklı olarak size farklı bir hava katmasının yanı sıra istediğiniz zaman yanında taşıyabileceğiniz ve kullanabileceğiniz bu ürünü, çok sayıda hediyelik eşya satan dükkân da bulabilirsiniz.

Tütün Keseleri Kimlere Hediye Edilebilir?

Tütün ürünleri kullanmayı sevenlerin çok sayıda yanlarında taşıma zorunda oldukları malzeme vardır. Bu nedenle çok amaçlı olarak tasarlanan bu ürünü isterseniz kendinize satın alabilirsiniz. Ya da farklı bir hediye seçeneği üzerinde duruyorsanız, arkadaş ve dostlarınıza, sevgilinize ya da eşinize de satın alarak özel günlerinde onlara hediye edebilirsiniz.

Tütün Çantaları Nasıl Yapılır?

Tütün çantaları yapılırken hangi malzeme ile yapılmasının istendiği kararı verilmedir. Bunun için genelde tercih edilen süet deridir. Sebebi ise kolay işlem görmesi ve el işçiliğinden doğabilecek hataları en aza indirmektir.

Malzeme için karar verdikten sonra, tütün çantası için kaç adet cep istendiği tespit edilmelidir. Bunlardan sonra ise istenilen kesenin kalıbının çıkartılması gelir. kalıbın çıkartılması özenli bir çalışma gerektirdiği için biraz zaman alabilir. Kalıba yerleştirilen ve kesenin dış malzemesini oluşturan deriyi kestikten sonra diğer işlemler geçilir.

Cep bölmeleri özel bir şekilde çıkartıldıktan sonra, kesim ve dikiş işlemleri yapışır. Dikiş atılamayacak yerlere yapıştırma yaptıktan sonra, son kontrollerin ardında ürün hazır hale gelir.

Toprak Kahvesi Tütün Kesesinin Özellikleri

Oldukça kullanışlı ve aynı zamanda pratik olan tütün kesesi yapıldığı süet deri sayesinde uzun yıllar boyunca çanta ya da elinizde taşıyabilmeniz için hazırlanmıştır. Bu sayede siz de severek kullandığınız tütün çantası için yıpranması endişesi taşımamış olacaksınız.

Toprak kahvesi renginde olan, açık tütünlerin korunması amacı ile üretilmiş ve 50 gr ağırlığı sayesinde her yere götürebileceğiniz ürünün şık ve estetik bir görünümü vardır.

8 cm kapalı ve 17 cm açık hali bulunur. Özel filtre ve sigara çarşafı yeri sayesinde malzemelerin birbirine karışması önlenmiştir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: