Tütün Çantası Çeşitleri

Tütün Çantası Deri

Tütün çantalarının çeşitleri arasında yer alan tütün çantası deri, malzeme olarak derinin kullanıldığı çantalardır. Deri ana malzeme olarak kullanılmıştır; ancak çanta üzerinde çeşitli süslemeler farklı malzemelerden yapılmış olabilir. Tütün çantasının tütünlerinizi en iyi şekilde saklaması için kullanılan kapatma düğmesinin de farklı bir malzeme kullanılarak yapıldığını söyleyebiliriz. Bu malzeme zımba ya da süet bir aksesuar olabilir. Çantanın en güzel görünüme ulaşması için farklı tasarımlar söz konusudur. Çeşitlilik bu şekilde sağlanırken asıl amaç olan tütün saklanması asla unutulmamalıdır. Çünkü bu çantaların kullanılması, tütün nemlenmemesi ve en iyi şekilde muhafaza edilmesi içindir.

Deri tütün çanta fiyatları

Üretilmiş olan ürünlerde kullanılan malzemeye göre ürünlerde ki fiyatlar değişmektedir. Bunun için tütün çantası deri kategorisinde yer alan çantaların da farklı fiyatlara sahip olduğunu söyleyebiliriz. Bu çantaların seri üretim ile ya da el yapımı olarak üretilmiş olması da fiyatta değişiklik oluşmasına neden olabilir. Piyasada isteyen herkesin bu tütün çantalarından edinmesi düşünülerek, uygun fiyatlı çantalar tasarlanmıştır. Maliyetin en aza indirilmesi ile tütün çantası almak isteyen kişilerin ucuz çantalara ulaşması sağlanmıştır. Bu sayede bütçenize uygun olan kaliteli ürünlere sahip olmanız mümkün kılınmıştır.

Deri tütün çanta modelleri

 

Malzemenin deri olmasının yanı sıra, modeller de oldukça önem taşımaktadır. Tütün taşımak isteyen kişinin alacağı tütün çantası deri ürünü, kişinin zevkine uygun olmalıdır. Bunun için farklı bölme sayılarından oluşan tütün çantası modelleri oluşturulmuştur. İsterseniz üç bölmeli, dört bölmeli ya da tek parça olan deri tütün çantalarına sahip olabilirsiniz. Bu modellerde size uygun olacak olan bir renk muhakkak vardır. Çünkü üretimin hemen hemen her renkten olmasına dikkat edilmektedir. Kırmızı, kahverengi, beyaz, lacivert, mavi gibi çok sayıda renk; tütün çantası modelleri içinde yer almaktadır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: