Tütün Çantası Çeşitleri

Tütün Kesesi Fiyatları Ve Satın Alınabilecek Yerler

Tütün kesesi sigaranızı sardığınız tütün, çarşaf ve filtreyi içine koyabileceğiniz bir kesedir. Ağzını büzüştürerek bağladığınız keseler gibi bir görünümü yoktur. Zarf şeklindedir ve katlayarak kapatıp açabilirsiniz.

Bu ürünler sigarayı kendi saran tüketiciler için üretilmiş biçilmiş bir kaftandır. Çünkü sigarasını kendi eliyle saran tüketiciler tütün ve diğer parçaları her zaman yanlarında taşımak zorundadırlar.

Ürünün içinde tütün ve diğer parçalar için oluşturulmuş kısımlar bulunur. Bu kısımlara gerekli malzemelerinizi yerleştirebilirsiniz. Deriden yapıldıkları için şık bir görüntüleri vardır. Çevrenizdeki insanlar tütün kesenizi cüzdan bile sanabilir.

Tütün keseleri dışında bir de sigaranızı taşıyabilmeniz için üretilmiş iki farklı ürün daha vardır. Bunlar sigara tabakaları ve sigara çantalarıdır.

En Bilindik Ürün Sigara Tabakaları

Sigara taşımak için klasik bir ürün olan sigara tabakası sigara tüketenlerin çok sevdiği bir üründür. Metalden üretildiği için görüntüsü çok şıktır. Genelde kısa sigaralar için üretilmiştir. Uzun sigaralar için pek uygun değildir. Üzerinde yazı ve resimler bulunabilir. Bazıları deri kaplama olabilir. Çantaya ve cebe en kolay şekilde sığabilecek bir üründür. Yer kaplamaz ve ağırlığı yoktur. İç kısmı basit bir düzenektir. Tabakayı açtığınızda boş bir kısım vardır ve bu kısma sigaralarınızı yan yana dizebilirsiniz. Bazı tabaklarda sigaranın düşmesini ya da kırılmasını önlemek için kemer sistemi bulunur.

Kadınların Tercih Ettiği Sigara Çantaları

Çoğunlukla kadınların kullandığı bir üründür sigara çantası. Sanırım bu ürünün adındaki çanta kelimesinden kaynaklanıyor. Gerçekten de ürün bir çantaya benziyor. Çanta şeklinde açmanızı sağlayan mıknatıslı düğmeleri ya da fermuarları var bu ürünlerin. Sigaranızı içine yerleştirerek kullanabilirsiniz. Deri veya süetten yapılmış modelleri vardır.

Ön kısmında çakmak ve paranızı koyabileceğiniz iki küçük göz bulunur. Böylece acil ve kısa zamanlı bir işiniz olduğunda sigara çantanızı alarak dışarıya çıkabilirsiniz. Üstelik bu ürünü üzerinde bulunan askıları sayesinde çanta gibi omzunuza da takabilirsiniz. Fakat istemezseniz askıları çıkarabilirsiniz.

Fiyat Analizleri ve Satılan Yerler

Üç ürünün de fiyat aralıkları aynıdır. Genelde on liradan başlarlar. Pahalı ürünler değildirler. Gerçek deri olmadıktan sonra en şık ürünü yirmi liraya bulabilirsiniz. Gerçek deriden yapılmış olanlarına ise elli lira gibi bir fiyatla sahip olabilirsiniz. Çok fazla çeşit olduğu için internetten satın alabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: