Tütün Çantası Çeşitleri

Tütün Kesesi Ve Sigara Çantası Arasındaki Fark

Tütün içicilerinin kullandığı sigara tabakası gibi ürünler son zamanlarda oldukça yaygınlaşmaya başladı. Eskiden daha çok dedelerimizin kullandığı bu ürünler şimdilerde birçok farklı çeşidiyle gençlerin de ilgisini çekmeye başladı.

Tabakalar, keseler, çantalar ve daha birçok tütün ürünleri hızla yayılmaya devam ediyor. Hepsi birbirinden farklı bu ürünlerin en dikkat çekici özellikleri ise kişiye özel ürünler olması. Kişiye özel olan bu ürünler üretilirken de bu şekilde üretiliyorlar. İlginç tasarımlar ve şekillerle alıcıların karşısına çıkıyor. Üstelik bu ürünlere sahip olmak için çok yüksek tutarda paralar ödemenize de gerek yok.

Sigara Çantası ve Tütün Kesesi Arasındaki Fark

Çoğu insan sigara çantası ve tütün kesesini aynı şey sanarak bir yanılgıya düşerler. Oysaki ikisi birbirinden farklıdır. İkisi de bir şeyleri taşımak için kullanılsa da içine koyulan ürünler farklılık gösterir.

Sigara çantaları içine aynı tabaka mantığındaki gibi içine sigara koymak için üretilmiş ürünlerdir. Deriden ya da süetten yapılırlar. Fakat kumaş kesimleri kalındır. Kapakları fermuarlı ya da mıknatıslı düğme şeklinde olabilir. İçerisine sigaralarınızı koyarak çanta şeklinde taşıyabilirsiniz. Çıkarılıp takılabilen askı şeklinde ipleri bulunur. Bu ipler sayesinde omzunuza asabilir ya da omzunuzdan geçirerek çapraz şekilde takarak kullanabilirsiniz. Önündeki fermuarlı bölme kısmını cüzdan şeklinde kullanabilirsiniz. İçerisine kartlarınızı ya da paranızı koyabilirsiniz. Böylece dışarıda yarım saatlik bir işiniz olduğunda sadece sigara çantanızı alarak dışarıya çıkabilirsiniz. Çakmağınızı kaybetmeye de son verecek bir bölmesi vardır bu ürünün. Ön tarafında çakmağınızı yerleştirebileceğiniz bir girinti vardır.

Tütün keseleri ise sigaradan ziyade tütünü taşıyabilmek için üretilmiştir. Sarma sigara içen kullanıcıların tercih ettiği bir üründür. İçerisinde küçük bölmeler bulunur ve bu bölmelere malzemelerinizi yerleştirirsiniz. Sigara çantasının üretildiği malzemelerden üretilir. Yani tütün keseleri de deri veya süetten üretilir fakat sigara çantalarından farklı olarak kumaşları ince kesilir çünkü bu ürünler katlanabilir özellik gösterir.

Ürünlerin Fiyatları ve Satıldığı Yerler

Tütün kesesi ve sigara çantaları birbirinden farklı amaçlarla kullanılsa da fiyat olarak birbirilerine yakın ürünlerdir. Hiçbiri çok pahalı olacak ürünler değildir. Fiyatları genel olarak on liradan başlayarak artarak gider. Fakat yapımında kullanılan deri gerçekse ürünlerin fiyatı da buna bağlı olarak yükselecektir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: