Tütün Çantası Çeşitleri

Tütün Severlere Layık Tütün Çantaları

Sarma sigara başta olmak üzere, nargile için, bonglar, pipe, pipo ya da puro için tütünlerin etkisi ve deneyimi farklıdır. Herkes için tütün sevdası farklı boyutlarda farklı içim lezzetlerini barındırabilir. Bu sebeple iyi bir tütün arayışında olanlar, yanlarında taşımak istedikleri tütünlerin kurumasını engellemelidir. Tütün çantası ise ilgili görevi karşılar, herhangi bir dağılma ya da dökülme-kuruma problemleri olmadan taşınmasına olanak verir. Her kullanıcı gittikleri yerlerde rahat şekilde tütünlerini çantasından çıkarıp, hangi ürünü kullanıyor iseler ona koyarak yakabilirler. Böylece güzel bir için keyfi, harika hislerle yaşanabilir.

Asker Renginde Gri Tonlarında Süet Deri Lastik Kilitleme Sistemli Tütün Kesesi

Erkeklerin genelde ilgisini çeken bu ürün, asker rengindeki kamuflajlı gri tonlarını barındıran ürün ile de ön plana çıkar. Süet deri olan ürün, tütünlerinizi, filtrelerinizi ve aynı zamanda sarma kağıtlarınızı en iyi şekilde koruma görevini üstlenir. Her birinin deforme olmasının önüne geçtiği gibi, sorun olmadan kullanılmasının imkanını da en iyi şekilde sağlamaktadır. Bunlarla beraber birinci sınıf kalite ile üretilmekte olan tütün çantası, uzun vadeli kullanım isteyenler için biçilmez kaftan olarak ön plana çıkar.

Ürünün Genel Özellikleri Nelerdir?

Tütünlerin saklanmasını ve korunmasını sağlarken, aynı zamanda nemli kalmasında önemli bir işleve sahiptir. Filtreleri koyabileceğiniz özel bir alanı olmasına karşın, cep kısmı fermuarlıdır. Kâğıt bölümü ise standart kâğıt ölçülerine göre ayarlanmış olup, kağıtların konulduğu gibi kalmasını sağlar. Tütünler ise nemli olarak kalmasının yanı sıra, içerisinden tütünlerin dökülmesi ya da ufak ufak parçalarının çıkması gibi sorunları da barındırmaz. Lastik alanı ise tütün kesesi için iyi bir kilitleme mekanizmasını sağlar. Böylece açılmaz ve rahatlıkla istenilen yerlere götürülebilir.

Başka Ne Tür Tütün Çantaları Modelleri Bulunuyor?

Yine bu ürünün özelliklerini barındıran gül pembesi rengi de bulunmaktadır. Fakat kilitleme sistemleri farklı olarak tasarlanan çantaların da yine aynı tütün koruma özelliği olduğunu unutmayınız. Magnetik olarak kapatılan ürünler bunlar arasında yer alır. Pek çok renk ve modelde tütün keseleri bulabilirsiniz. Kendinize alabilir ya da değer verdiğiniz insanlara hediye edebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: